LG 50UK762H0LB - 50" Diagonal klass UK762H Series LED-bakgrundsbelyst LCD-TV - hotell/gästanläggning - Pro:Centric med integrerat Pro:Idiom - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Nano Cell Display - kolsvart

LG 50UK762H0LB - 50" Diagonal klass UK762H Series LED-bakgrundsbelyst LCD-TV - hotell/gästanläggning - Pro:Centric med integrerat Pro:Idiom - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Nano Cell Display - kolsvart 50UK762H0LB
Dolt pris
Information
 
 
Beställningsvara
LGTillverkareLGArtnr
50UK762H0LB
EAN
8806096526590
 
Allmänt
Typ av produktLED-bakgrundsbelyst LCD-TV Pro:Centric med integrerat Pro:Idiom - Smart TV
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/2356583
EnergiklassKlass G
Energiklass (HDR)Klass G
EU:s datalagarHttps://www.lg.com/uk/privacy/
Strömförbrukning för SDR (På-läge)70 kWh/1 000 h
Strömförbrukning HDR (På-läge)102 kWh/1 000 h
Diagonalklass50"
Kommersiell användningJa - hotell/gästanläggning
SerieUK762H Series
PlattformwebOS
OperativsystemwebOS 25
HDR-förbereddJa
HDR-teknologiHybrid Log-Gamma (HLG), HDR10 Pro
TV-mottagaravkänningJa
VideogränssnittHDMI
HDMI-portskvantitet3 portar
LägenHotelläge, Galleri-läge
BildförbättringarAI Picture Pro, Speloptimering
DimensionerUtan ställ
Bredd112.1 cm
Djup5.71 cm
Höjd65.1 cm
Vikt12.1 kg
FärgKolsvart
Display
Upplösning3840 x 2160
Visningsformat4K UHD (2160p)
Bildkvot16:9
LCD-teknik för bakgrundsbelysningLED-bakgrundsbelysning - Nano Cell Display
Ljusstyrka330 cd/m²
Kommersiella funktionerSkärmbild med välkomstmeddelande, Pro:Centric Smart, Lock Mode, Pro:Centric V, Pro:Centric Server, Pro:Idiom DRM, vakna på RF, PDM (Public Display Mode), Pro:Centric Direct, EzManager, Real Time Communication (webRTC), Pro:Centric Cloud, stämningsdisplay, Video Tag, Pro:Idiom Media DRM, snabbmeny
InställningskloningskapacitetJa
EgenskaperOne Channel Map, säkerhetslåsuttag (kabellås säljs separat), Instant On, Lock Down Plate, BEACON technology, inbyggd Chromecast, Apple AirPlay-support, DIAL, SoftAP
Ställ och hållare
StällInkluderad
Design ställBordsmodell
Egenskaper ställVridbar bas, centralfot med 1 pelare
Monteringsgränssnitt för platt bildskärm200 x 200 mm
Överensstämmer med VESAJa
TV-tuner
Analog TV-mottagarePAL, SECAM
Villkorsstyrd åtkomstCommon Interface Plus-kortplats (CI+)
Digital TV-mottagare
Digital TV-mottagareDVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Videoegenskaper
Text-TVJa
Mediespelare
USB-portJa
Antal USB-portar2
Fjärrkontroll
TypFjärrkontroll
EgenskaperMulti IR-funktion, röstigenkänning förmåga, S-Con-reglage
Ljudsystem
Uteffekt / total20 watt
Ytterligare funktionerRöstigenkänning, direkt ljuduppspelning med Bluetooth, ARC (Audio Return Channel), LG Sound Sync, AI Acoustic Tuning, AI-ljud
Nätverks- och Internet-multimedia
FunktionerWebbläsning, Internet-videouppspelning
AnknytningsbarhetWi-Fi, LAN, Bluetooth
LAN-protokollEthernet
Anslut och delaSkärmdelning, Multi View
ISS (Internet Streaming Services)Netflix
Stöd för CECSimplink
Anslutningar
Anslutningstyp3 x HDMI
RS-232C
2 x USB
Extern högtalare
Hörlurar
LAN
Digital ljudutgång (optisk)
AUX-ingång
Internet of Things (IoT)
Kompatibel med Internet of Things (IoT)Ja
Diverse
Typ av säkerhetsplatsKensington säkerhetsplats
Standarder som följsCB, EMC
Strömtillförsel
NätdelNätaggregat
InspänningAC 100-240 V (50/60 Hz)
Strömkonsumtionsställ med0.5 watt
Automatisk av-/påslagningJa
FunktionerWOL (Wake on LAN), energisparläge
Mått och vikt (komponenter)
Mått och vikt (komponenter)Skärm utan ställ - 112.1 cm x 5.71 cm x 65.1 cm x 12.1 kg
Skärm med ställ - 112.1 cm x 30.3 cm x 71.3 cm x 15 kg
Mått och vikt (brutto)
Bredd (brutto)121.5 cm
Djup (brutto)15.2 cm
Höjd (brutto)77.5 cm
Vikt (brutto)15.3 kg

 

 
Kundvagn
Visa priser inkl moms?
Varor: 0 stSumma: 0,00 kr